Кедровий Світ: Кедрова олія та косметика «Мегре» в Україні
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 18:00 (Пон-П'ят)
10:00 - 16:00 (Суб)

Назви патологій травної системи добре знають ті, кого вони стосуються. Крім діагнозів, є ще прояви патології травної системи, з якими звичайно до лікарів не звертаються. Печія, повертання повітря, важкість після їжі, здуття, біль в животі чи підребер’ї, закріп, діарея, зниження апетиту, відраза до якоїсь їжі, неприємний запах з рота, наліт на зубах та язиці. Мабуть, щось з цього переліку знайомо кожному.

Гастрит – це запалення шлунка. Головною причиною вважають смажену їжу, тому її офіційно заборонено в дитячому харчуванні. Соняшникова олія при нагріванні утворює вільні радикали, які пошкоджують клітини шлунка. Сприяють гастриту цукерки, морозиво, інші десерти через вміст неякісних жирів та цукру, а ще більше – нервування, яке призводить до неспроможності шлунка перетравити з’їдену їжу та до запалення через потрапляння жовчі в шлунок. Щоб його лікувати, слід прибрати смажене та солодке, а додати їжу, яка містить корисні жири, і конкретно Омегу 3, бо саме її не вистачає в раціоні. Знайти її в достатніх кількостях можна в риб’ячому жирі та в кедровій олії. Кедрову олію рекомендовано вживати 1-2 чайні ложки перед кожним прийомом їжі та пам’ятати, що адекватних причин для нервування не існує, є схильність нервувати з певних приводів. 

Виразка – це коли гастрит розвинувся так, що в шлунку утворилася рана, яка може перетворитись на дірку. В 2003 році доктором медичних наук Лелявиною Тетяною Інокентіївною була опублікована наукова дисертація з описом успішного лікування кедровою олією виразки шлунка. Причина виникнення запалення в шлунку полягає в порушенні рівноваги між агресивними та захисними силами організму. Кедрова олія активує захисні сили організму та відновлює пошкоджену слизову шлунка. Кедрова живиця бореться з бактерією Helicobacter (інфекційний агент розвитку виразки). 

Панкреатит – запалення підшлункової залози. Оскільки підшлункова перетравлює своїми численними ферментами вуглеводи, то панкреатит спричинений перевантаженням вуглеводів (випічка, хліб, макарони, картопля, каші, солодощі) та відсутністю сирої їжі, на якій підшлункова відпочиває та відновлюється. Панкреатит також спричинений сильним та глибоким нервуванням, тому слід переглянути своє ставлення до себе та світу, бо при такому діагнозі вже й до іншого світу недалеко залишилось, і в цьому жити складно. Краще виключити вуглеводну варену та солодку їжу, можна замінити її кедровим жмихом та іншими протеїнами, підходить лляне борошно та всяке горіхове борошно, їсти варто хоча б 50-70% сирої їжі. 

Здуття, гази в кишечнику – якщо не є симптомами якоїсь з хвороб, то спричинені відсутністю культури поєднання страв. Найпоширеніша помилка – з’їсти трохи солоденького в кінці прийому їжі. Поєднанню продуктів треба вчитись, одним абзацом тут не обійдешся. Насіння тмину, кропу, коріандру, фенхеля усуває здуття, їх можна додавати в страви.

Закріп – спричинений застоєм жовчі, нестачею клітковини в раціоні, поєднанням тваринної та крохмалистої їжі, вживанням білкової їжі після обіду та разом з рідиною. Гарно жене жовч ягідно-яблучний смузі з медом та теплою водою, якщо вживати його постійно. Зрозуміло, що треба їсти клітковину, пити хоча б через 2 години після білкової їжі, крохмалисту їжу з тваринною вживати окремо. Гарний жовчогінний ефект має кедрова олія, 1 ч/л перед кожним прийомом їжі достатньо. 

Перегин жовчного міхура – вважається спадковим, але перегинатися може тільки перенапружений жовчний, а таким він буває тому, що йому важко штовхати густу жовч. Щоб розслабити жовчний, треба розрідити жовч та розслабити нервову систему. Щоб розрідити жовч, треба припинити їсти після 18:00, не їсти білки після 14:00, їсти побільше ягід, фруктів, пити рідину окремо від тваринної їжі. М’ята, чебрець, лаванда, материнка, шишки хмелю у вигляді чаю знімають гіпертонус жовчного міхура. Хороший жовчогінний ефект має кедрова олія, 1 ч/л перед кожним прийомом їжі достатньо. 

Камінці в жовчному міхурі – це вже та стадія загущення жовчі, коли вона густішає до твердого стану. Тому для усунення камінців у жовчному треба розрідити жовч (як це зробити - описано у попередньому абзаці), вживати якомога більше сирих ягід та яблук у вигляді коктейлів, побільше сирої зелені, багатої магнієм (петрушки, кропу), виключити сир та регулярно вживати кедрову олію. 

Синдром подразненого кишечника (дуоденіти) – це запалення кишечника, спричинене хронічним нервуванням, надлишком кальцію чи кави (шоколаду), несприятливим екологічним (хімічним) впливом. Слід виключити вказані продукти, нервування, пити заспокійливі чаї, додати в раціон Омега-3. В кедровій олії Омега-3 міститься в вигляді піноленової кислоти, яка зустрічається тільки в хвойних рослинах і має чудову протизапальну дію. 

Висновки

Отже, всі розглянуті хвороби або описані вище симптоми, які є певним етапом розвитку патології до діагнозу мають спільні причини та методи їх усунення: 

1. Культура самопочуття. Перестаньте нервувати, нервування – перша причина більшості хвороб. Розберіться, що вас нервує, і або прийміть його, або спокійно усуньте зі свого життя. Активна людина, сильно нервуючи та тяжко працюючи, може спалити себе за рік. Пийте ввечері заспокійливий чай, якомога частіше лягайте спати о 22:00, аби виспатись, і тоді легше буде не зриватись. 

2. Культура харчування. Припиніть їсти після 18:00 та вживати тваринну їжу після 14:00, навчіться правильно поєднувати між собою страви, виключіть з харчування смажене, солодке, молочне, кофеїн, додайте побільше сирої їжі та правильного жиру – Омеги-3 (один з найкращих варіантів – кедрова олія тричі на день по чайній ложці за 20 хвилин до їжі).

Будьте здорові!

 

Коментарі

Написати коментар